O firmie

DOŚWIACZENIE


Firma KIZO Sp. z o.o. działa od 1995 roku. Zapoczątkowany został wówczas dział KIZO Izolatory realizujący zaawansowane zlecenia na wyłączność Klienta. Izolatory z naszego zakładu pracują w energetyce zawodowej, przemyśle, hutach i kopalniach, również poza granicami kraju.


W roku 2005 powstał dział świadczący usługi cięcia i obróbki materiałów na nowoczesnych, sterowanych numerycznie obrabiarkach CNC.


W zeszłym 2014 roku, powstał kolejny dział KIZO Design skupiający się do projektowaniu i sprzedaży artykułów dekoracyjnych do wnętrz i ogrodów.

TECHNOLOGIA

Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne wyposażone w różnego typu maszyny. Wszystkie wzory wycinane są za pomocą właśnie tych nowoczesnych obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC).

Dzięki czemu mamy pewnośść o poprawnośści i jakości wykonania wzoru, zgodnie z założeniami naszych dośświadczonych projektantów.

DESIGN

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze produkty, które łączą w sobie elegancki styl oraz niebanalne wzornictwo sztuki użytkowej. Nowoczesne, metalowe przedmioty dekoracyjne, które cechuja się połączeniem praktyczności oraz eleganckiego wyglądu.


Precyzyjne wykonanie, z wysokiej jakości stali na pewno przełoży się na stworzenie w Państwach wnętrzach niepowtarzalnego stylu. Stal to materiał który w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność właśnie w dziedzinie przedmiotów dekoracyjnych.


Specjalna farba strukturalna jaka została nałożona na główne części konstrukcyjne naszych stojaków, oprócz walorów estetycznych doskonale zabezpiecza np.: przed korozją. W przypadku przedmiotów wolnostojących, grube podkładki filcowe uchronią Twoją podłogę przed zarysowaniem zapewniając pełen komfort użytkowania.

Zapraszamy!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl